AKTUALNOŚCI

Stelaż Twin

Mając na uwadze najnowsze trendy designerskie stworzyliśmy stelaż Twin. Dostępny jest w dwóch wybarwieniach: aluminium oraz anoda czarny mat. Istnieją trzy rodzaje stelaża: prosty, skośny i kątowy. Wszystkie połączenia zastosowane w stelażu są niewidoczne dla oka. Posiada on nośność 50 kg/nogę.
STELLAZ.png

Wspornik blatu

Wspornik blatu wykonany jest z aluminiowych kątowników i jest w stanie podtrzymać blat o głębokości nawet 600 mm oraz masie do 70 - 100 kg. W ofercie posiadamy dwa kolory: Aluminium oraz Anoda czarny mat. Jego wysoka funkcjonalność umożliwia utrzymanie porządku i uzyskanie wolnej przestrzeni wszędzie tam, gdzie zostanie zastosowany.
1920x1080.jpg

Uchwyt meblowy FE-8 - do samodzielnej obróbki

Wprowadziliśmy do oferty uchwyt meblowy FE-8, występuje on w kolorach aluminium naturalne oraz anoda czarny mat. Dostępny jest w sztangach o długości 2,9 m . Serdecznie zapraszamy do współpracy.
fe8aktualnosci.png

Uchwyt meblowy FE-6 czarny strukturalny mat

Biorąc pod uwagę najnowsze trendy rynkowe dotyczące wybarwienia uchwytów, wprowadziliśmy do stałej oferty nowy kolor uchwytu meblowego FE-6 czarny strukturalny mat. Liczymy na to, że sprosta on oczekiwaniom naszych klientów.
1920x1080.jpg

KATALOG

Z przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce zaktualizowane wydanie katalogu produktów firmy FEST. Kliknij tutaj lub na zdjęcie okładki, by go otworzyć. W wersji drukowanej katalog dostępny jest u naszych przedstawicieli handlowych. Życzymy miłej lektury!

Uchwyt meblowy FE-6 Anoda złoty mat

Biorąc pod uwagę najnowsze trendy rynkowe dotyczące wybarwienia uchwytów, do stałej oferty wprowadziliśmy złotą wersję kolorystyczną uchwytu FE-6, dostępną we wszystkich standardowych długościach. Liczymy na to, że sprosta on oczekiwaniom naszych klientów.
psztery.png

Ramka F-1 Złoty mat

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów odnośnie najnowszych trendów kolorystycznych, wprowadzamy do stałej oferty nowy kolor profilu F-1 Anoda złoty mat.

f1-zloty-01.png

KRION®

Czym jest KRION®? Jest to ciepły w dotyku i podobny do naturalnego kamienia materiał. Składa się on w dwóch trzecich z naturalnych minerałów i niskiego procentu wysoce wytrzymałych żywic. Nadaje się on do wykonania wszelkiego rodzaju blatów.  Po więcej informacji zapraszamy do Pana Kamila Brzezińskiego pod numerem telefonu: 728 859 508
b_KRION-PORCELANOSA-SOLID-SURFACE-Systempool-Krion-Porcelanosa-Solid-Surface-320311-relf276e521.jpg

Kanał LED wieńcowy

Dostosowaliśmy warianty kanałów wieńcowych LED pod najnowsze trendy kolorystyczne. Wprowadziliśmy do stałej oferty opcje anoda czarny mat oraz biały lakier proszkowy. Liczymy na to, że sprostają one oczekiwaniom naszych klientów.
ebebe.png

Stopka 30x30

Do stałej oferty wprowadziliśmy stopki meblowe 30 x 30 w trzech wybarwieniach. Produkt dostępny w czterech rozmiarach 60, 100, 150 i 400 mm. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
na strone 30.png

Gablota ekspozycyjna

Gabloty ekspozycyjne produkowane są na bazie specjalnych profili gablotowych ze szkłem zwykłym bądź hartowanym. Istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnym wymiarze w kolorze aluminium naturalnego. W sprzedaży posiadamy dwa rodzaje gablot, jedno i dwudrzwiowe. Każda zamykana jest na zamek patentowy.
nowosc gablota ekspo.png

Szuflady Comfort Box

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, zanim zapasy się wyczerpią!
TARCZA ANTYINFLACYJNA.png

Stelaż 30x30

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów wprowadziliśmy na rynek nowy stelaż 30x30. Tym samym informujemy Państwa o całkowitym wycofaniu ze sprzedaży stelaża 40x40, z powodu niskiej stabilności.
stelaz30strona.png

Zdjęcia ze spotkania integracyjno-szkoleniowego Fest 2022

DSC_0499.jpg

Szkło ornamentowe bezbarwne

Do stałej oferty wprowadziliśmy nowy rodzaj szkła. Jest to nowoczesne szkło ornamentowe o prostym i geometrycznym wzorze o grubości 4 mm. Swoje zastosowanie znajdzie tam, gdzie ważna jest dyskretna prywatność. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
rysunek3.png

Wielka promocja!

*Jeśli znajdziesz tańszy produkt z naszej promocji u konkurencji, kupisz go u nas w niższej cenie! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w promocji! :)
promka.png

Ściany i drzwi industrialne

Przedstawiamy Wam nasz najnowszy designerski produkt, który ma szansę w nadchodzącym roku zostać bestsellerem! Zapraszamy do współpracy!
lofty2.png

Stopka 40x40

UWAGA! Nastąpiła zmiana czarnego wybarwienia stopki 40 × 40. Od teraz czarne stopki 30 × 30, 40 × 40 oraz 60 × 60 występują w jednolitym wybarwieniu czarny lakier strukturalny.
stopka40.png