AKTUALNOŚCI

Wspornik blatu

Wspornik blatu wykonany jest z aluminiowych kątowników i jest w stanie podtrzymać blat o głębokości nawet 600 mm oraz masie do 70 - 100 kg. W ofercie posiadamy dwa kolory: Aluminium oraz Anoda czarny mat. Jego wysoka funkcjonalność umożliwia utrzymanie porządku i uzyskanie wolnej przestrzeni wszędzie tam, gdzie zostanie zastosowany.
1920x1080.jpg

Uchwyt meblowy FE-8 - do samodzielnej obróbki

Wprowadziliśmy do oferty uchwyt meblowy FE-8, występuje on w kolorach aluminium naturalne oraz anoda czarny mat. Dostępny jest w sztangach o długości 2,9 m . Serdecznie zapraszamy do współpracy.
fe8aktualnosci.png

Uchwyt meblowy FE-6 czarny strukturalny mat

Biorąc pod uwagę najnowsze trendy rynkowe dotyczące wybarwienia uchwytów, wprowadziliśmy do stałej oferty nowy kolor uchwytu meblowego FE-6 czarny strukturalny mat. Liczymy na to, że sprosta on oczekiwaniom naszych klientów.
1920x1080.jpg

KATALOG

Z przyjemnością przekazujemy w Państwa ręce zaktualizowane wydanie katalogu produktów firmy FEST. Kliknij tutaj lub na zdjęcie okładki, by go otworzyć. W wersji drukowanej katalog dostępny jest u naszych przedstawicieli handlowych. Życzymy miłej lektury!

Uchwyt meblowy FE-6 Anoda złoty mat

Biorąc pod uwagę najnowsze trendy rynkowe dotyczące wybarwienia uchwytów, do stałej oferty wprowadziliśmy złotą wersję kolorystyczną uchwytu FE-6, dostępną we wszystkich standardowych długościach. Liczymy na to, że sprosta on oczekiwaniom naszych klientów.
psztery.png

Ramka F-1 Złoty mat

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów odnośnie najnowszych trendów kolorystycznych, wprowadzamy do stałej oferty nowy kolor profilu F-1 Anoda złoty mat.

f1-zloty-01.png

KRION®

Czym jest KRION®? Jest to ciepły w dotyku i podobny do naturalnego kamienia materiał. Składa się on w dwóch trzecich z naturalnych minerałów i niskiego procentu wysoce wytrzymałych żywic. Nadaje się on do wykonania wszelkiego rodzaju blatów.  Po więcej informacji zapraszamy do Pana Kamila Brzezińskiego pod numerem telefonu: 728 859 508
b_KRION-PORCELANOSA-SOLID-SURFACE-Systempool-Krion-Porcelanosa-Solid-Surface-320311-relf276e521.jpg

Kanał LED wieńcowy

Dostosowaliśmy warianty kanałów wieńcowych LED pod najnowsze trendy kolorystyczne. Wprowadziliśmy do stałej oferty opcje anoda czarny mat oraz biały lakier proszkowy. Liczymy na to, że sprostają one oczekiwaniom naszych klientów.
ebebe.png

Stopka 30x30

Do stałej oferty wprowadziliśmy stopki meblowe 30 x 30 w trzech wybarwieniach. Produkt dostępny w czterech rozmiarach 60, 100, 150 i 400 mm. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
na strone 30.png