Oprócz tradycyjnej funkcji użytkowej światło stało się ważnym elementem wystroju wnętrz, podkreśla charakter pomieszczenia i znajdujących się w nim detali. Dlatego klienci poszukują coraz bardziej oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań, szczególnie opartych na technologii LED. W odpowiedzi na te oczekiwania prezentujemy kolejne rozwiązania z wykorzystaniem nowych profili które w połączeniu ze szkłem oraz taśmami diodowymi dają szerokie możliwości kreowania wyjątkowych, dekoracyjnych produktów.
Wieniec dolny/półka F30 LED

Wieniec dolny szafki wykonany z nowego profilu F30 to produkt szlachetny, jego wysoka krawędź oraz idealnie dopasowane szkło stanowią o jego atrakcyjnej formie. Zamontowany w szafce będzie oświetlał jej wnętrze oraz powierzchnię pod nią, łącząc względy praktyczne z walorami dekoracyjnymi. Produkt może również występować samodzielnie jako świecąca całą powierzchnią półka dając jednocześnie jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych.
Profil dostępny w kolorze aluminium naturalne i czarny połysk wraz z szeroką gamą szkieł, uzupełnione wieloma kolorami taśmy LED, szczególnie interesującą taśmą LED RGB ze zmienną barwą światła, jak również tradycyjną świetlówką.

  Ramka F22 LED

Rama wykonana z profilu F22 jest bardzo dyskretna i subtelna, dzięki czemu podświetlone taśmą LED szkło może ukazać całe swe olśniewające piękno. To produkt luksusowy, idealny do nowoczesnych mebli, podkreślający ich szlachetną formę a dzięki iluminacji wyjątkowo intrygujący.
Profil dostępny w kolorze aluminium naturalne oraz czarny połysk, szeroka gama szkieł oraz wiele kolorów taśmy LED.

 
Wróć